Sprawdź maila z wiadomością o biletach na Euro2012.

Poprzez drogę elektroniczną UEFA informuje wszystkich aplikujących o wynikach losowania biletów na mecze Euro 2012. Wiadomość dostają wszyscy niezależnie czy komuś dopisało szczęście czy nie.

„Z przykrością zawiadamiamy, że w drodze loterii Twój wniosek o bilety na UEFA EURO 2012 nie został wylosowany” – niestety, ale takiego maila w ciągu ostatnich kilku dni otrzymało większość kibiców, którzy chcieli dopingować swoje drużyny w największym wydarzeniu w przeciągu kilkudziesięciu lat w Polsce.

Niestety najlepsza i największa szansa umknęła wielu osobom koło nosa. W chwili obecnej została zakończona faza podziału biletów na poszczególne mecze mistrzostw Europy. Lecz nie ma, co ronić łez, ponieważ już niedługo rozpoczną się kolejne szanse na zdobycie wejściówki na Euro2012. Sporą częścią biletów dysponuje jeszcze Polski Związek Piłki Nożnej. Lecz ich większa cześć została przydzielona głównym sponsorom mistrzostw. Wówczas najprawdopodobniej trafią one do kibiców w postaci nagród konkursowych lub podczas akcji specjalnych.

Warto zakładać jeszcze konto na portalu biletowym UEFA. Istnieje możliwość pojawienia się dodatkowych biletów, wówczas o kolejnym losowaniu zostaną poinformowani wszyscy chętni. Będzie także możliwość odkupienia biletów od osób już je posiadających.
Natomiast osoby, które w wyniku losowania stały się szczęśliwymi posiadaczami wejściówek, niedługo otrzymają pocztą pisemną informację dotyczącą formy i terminu płatności. Fizycznie bilety znajdą się w rękach swoich właścicieli zaledwie kilka tygodni przed rozpoczęciem mistrzostw. Wszystkie będą miały indywidualny numer przypisany do konkretnego miejsca.

Osoby chcące zakupić wejściówki na Euro2012 powinny mieć się na baczności, ponieważ czarny rynek „kwitnie”. Od po ogłoszeniu pierwszych wyników na portalach internetowych pojawiło się sporo ofert dotyczących sprzedaży biletów.

- Nie ma absolutnie żadnego innego podmiotu będącego w posiadaniu biletów. Ostrzegamy wszystkich, aby nie dali się skusić takimi ofertami, bo po prostu potem nie wejdą na stadion, gdzie będą jeszcze indywidualne kontrole. Chcemy chronić interesy kibiców i firm, a poprzez scentralizowanie sprzedaży mamy pewność, że bilety będą kosztować możliwie najmniej – informuje Martin Kallen – przedstawiciel UEFA.

1 komentarz »

  1. olaf said,

    Maj 5, 2011 @ 10:44 pm

    oswiadczenie Polskich Hools

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

Dodaj komentarz