Darmowa reklama dla Polski.

Oprócz oficjalnej i medialnej promocji naszego kraju w trakcie Euro2012, zapewnioną darmową reklamę mamy dzięki osobom odwiedzającym nasz kraj z okazji tego wydarzenia. Poprzez prywatne kanały internetowe będą one umieszczały w sieci filmy i zdjęcia zrobione w Polsce.

Turystka z Londynu Monika Thomasberger uczestnicząca w ramach projektu „Misja 21” jest zachwycona Warszawą, w której spędziła tydzień. Najlepiej wspomina plaże z widokiem, dziki brzeg rzeki, ogrody BUW, jazdę rowerem po Pradze, pierogi ze śmietaną, a nawet stare ikarusy, za którymi tak my nie przepadamy. W Warszawie zachwyca ją prawie wszystko. Monika uważa, że Polska jest gotowa na inwazję zagranicznych kibiców podczas Euro 2012, powtarzała: „Obcokrajowcy, przyjeżdżajcie, Warszawa jest super!”.

W trakcie pobytu w stolicy jej zadaniem było przyglądanie się miastu pod kątem przyszłorocznych Mistrzostw w Piłce Nożnej, dzięki czemu odwiedziła także plac budowy stadionu. A przede wszystkim była turystką, która chce przyjemnie spędzić czas w nieznanym dotąd kraju. Odwiedzała miejsca najczęściej polecane przez przewodniki, zaglądała do restauracji, pubów, odpoczywała na piasku nad Wisłą. Robiła zdjęcia i kręciła filmy dosłownie w każdym miejscu, po czym wrzucała je od razu na bloga, Facebooka i YouTube’a.

Podobnie będą robili kibice z innych krajów. Za rok w Internecie znajdzie się masa zdjęć z Warszawą w tle oraz innymi miastami. I na pewno na każdym z tych zdjęć każde miejsce będzie wyglądało przyciągająco, przyjaźnie i atrakcyjnie. I wszystkie te zdjęcia i filmy będą oglądane przez znajomych, po czym znajomi znajomych itd., bo jak wiadomo zdjęcia z Euro będą się znajdowały wszędzie. To wszystko będzie się działo na ogromną skalę, ponieważ obecnie mamy doskonale rozbudowaną sieć portali społecznościowych, do których jest łatwy i szybki dostęp.

I niezależnie jak wypadniemy w trakcie Euro 2012 i jak wyjdzie oficjalna i medialna promocja Polski, to przez prywatne kanały mamy zapewnioną ogromną promocję za darmo. Wystarczy, że turyści rozgoszczą się wieczorem w restauracyjnych ogródkach i przeżyją miłe zaskoczenie oddalone od stereotypów na temat naszego kraju. Monika uważa, że Polacy wcale nie są tak ponurzy, pesymistycznie, konserwatywni i nietolerancyjni, za jakich ich mają Londyńczycy.

2 komentarzy »

  1. mingla@wp.pl said,

    Listopad 16, 2011 @ 11:26 pm

    podziele sie mieszkaniem i działką pod namioty, kuchnia ,łazienka ,prysznic spanie na materacach, karimatach pomieszczenia wieloosobowe ,kontakt 604 18 48 58

  2. minglaa@wp.pl said,

    Listopad 16, 2011 @ 11:27 pm

    EURO 2012 podziele sie mieszkaniem i działką pod namioty, kuchnia ,łazienka ,prysznic spanie na materacach, karimatach pomieszczenia wieloosobowe ,kontakt 604 18 48 58

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

Dodaj komentarz