Drużyny Euro 2012 przyjeżdżają do Polski

Na kilka dni przed rozpoczęciem EURO 2012 do Polski przyjeżdżają drużyny piłkarskie z Europy i rozpoczynają treningi. Treningi cieszą się dużą popularnością, ale żeby móc je oglądać należy posiadać bilet wstępu po który trzeba było czekać w długiej kolejce zainteresowanych. Szczęśliwcy, którym udało się otrzymać wejściówkę mogli np. dostać jedną ze stu piłek od niemieckich zawodników.

Mistrzostwa Europy w Polsce i na Ukrainie to dla wielu jedyna okazja by móc zobaczyć na żywo reprezentantów europejskich drużyn. Ci, którym nie udało się kupić biletu na mecze mieli okazję dostać darmową wejściówkę na otwarte treningi drużyn. Miejsc na nie było dużo, ale samych zainteresowanych nimi jeszcze więcej. Reprezentacja Niemiec odbyła pierwszy trening w Gdańsku w obecności 10 000 widzów. We Wrocławiu, gdzie ćwiczyli Czesi, pojawiło się na trybunach 4 000 osób. Swoje treningi odbyli również Duńczycy, Grecy i Rosjanie. W Polsce pojawiły się także reprezentacje Holandii i Portugalii. We wtorek przylecą Irlandczycy, Włosi, Chorwaci i Hiszpanie. Najpóźniej, bo w środę, pojawią się Anglicy.

Źródło: http://euro2012.onet.pl

2 komentarzy »

  1. MarcinS said,

    Czerwiec 5, 2012 @ 1:55 pm

    I co z tego wynika? Co nas obchodzą jacyś ludzie grający w piłkę kopaną.

  2. kosian said,

    Czerwiec 11, 2012 @ 2:25 am

    A zbiera ktoś z Was może karty z piłkarzami ?Ja nawet nie wiedzialem ze takie są ale kupowałem koszulkę Euro w Lidlu i dostałem kilka sztuk w promocji i muszę powiedzieć że łezka się w oku zakręciła troche..ech stare czasy!I żeby było śmieszniej,nadal je robi Panini,ta sama które robiła karty 20 lat temu:D

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

Dodaj komentarz